Описание
Deservirea tehnică a televizoarelor pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Фискальный код / IDNO
1007601011401
Адрес
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 16:38:44
Последнее изменение
15.01.2023 17:00:00
MTender ID
Код CPV
92200000-3
-
Servicii de radio şi de televiziune
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
15,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -