Описание
Achiziționarea serviciilor de transmisie de date (transmisiunea live a ședințelor) pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Consiliul Superior al Procurorilor
Фискальный код / IDNO
1016601000164
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 16:12:05
Последнее изменение
11.01.2023 16:21:14
MTender ID
Код CPV
72310000-1
-
Servicii de procesare de date
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
59,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -