Описание
“ Achiziţionarea medicamentelor pentru tratarea pacienților cu maladia Wilson Konovalov în scopul realizării Programului Național "Combaterea maladiilor rare" pentru anul 2023, repetat 6”
Информация о заказчике
Название
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Фискальный код / IDNO
1016601000212
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 16:03:24
Последнее изменение
19.01.2023 15:30:00
MTender ID
Код CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
78,218.40
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -