Описание
Servicii de salubrizare și evacuare a deșeurilor de la instituțiile și locurile publice din com. Băcioi
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Bacioi
Фискальный код / IDNO
1007601010220
Адрес
MD-6812,
MOLDOVA,
s.Băcioi,
mun.Chişinău,
Independenței 125
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 14:58:37
Последнее изменение
11.01.2023 17:32:53
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
408,570.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -