Описание
Confecționarea aripelor metalice pentru autospeciala Kamaz-43105
Информация о заказчике
Название
Directia Situatii Exceptionale Hincesti
Фискальный код / IDNO
1006601001827
Адрес
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
31 August 1989 nr.101 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 14:43:30
Последнее изменение
11.01.2023 14:57:00
MTender ID
Код CPV
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -