Описание
Procurarea tehnicii multifuncționale pentru întreținerea drumurilor și spațiilor verzi
Информация о заказчике
Название
Primaria orasul Otaci
Фискальный код / IDNO
1007601008144
Адрес
MD-7106,
MOLDOVA,
or.Otaci,
Ocniţa,
str.Oraselului 20
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 14:40:26
Последнее изменение
11.01.2023 16:07:11
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
952,833.34
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -