Описание
Achiziționarea serviciilor de spălarea lengeriei de pat pentru anul 2023.
Информация о заказчике
Название
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Фискальный код / IDNO
1007601010530
Адрес
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
stradela Haltei 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 14:31:00
Последнее изменение
11.01.2023 14:38:12
MTender ID
Код CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
25,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -