Описание
Achiziționarea serviciilor de traducere
Информация о заказчике
Название
Ministerul Educației și Cercetării
Фискальный код / IDNO
1006601000107
Адрес
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 11:18:39
Последнее изменение
11.01.2023 11:21:35
MTender ID
Код CPV
79530000-8
-
Servicii de traducere
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
190,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -