Описание
serviciilor de reparație externă a dispozitivelor medicale de complexitate înaltă (mentenanță corectivă externă) pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 11:13:48
Последнее изменение
02.02.2023 12:55:37
MTender ID
Код CPV
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
492,916.65
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -