Описание
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 10:35:12
Последнее изменение
11.01.2023 10:37:38
MTender ID
Код CPV
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
293,523.69
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -