Описание
Mijloace TIC pentru necesități didactice în gimnaziul „Ioan Vodă” din satul Hagimus, raionul Căușeni
Информация о заказчике
Название
Primaria satului Hagimus
Фискальный код / IDNO
1007601003714
Адрес
MD - 4319,
MOLDOVA,
s.Hagimus,
Căuşeni,
str.Stefan cel Mare 138
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cucerovschi Veaceslav
Контактный телефон
024358236
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
06.01.2023 12:43:54
Последнее изменение
10.01.2023 16:59:42
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
319,200.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -