Описание
Produse alimentare pentru gradinita “Soarele” ianuarie-iunie 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Burlaceni
Фискальный код / IDNO
1007601006667
Адрес
5313,
MOLDOVA,
s.Burlăceni,
Cahul,
str. 30 let Pobedî
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
06.01.2023 12:42:16
Последнее изменение
06.01.2023 12:42:16
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
211,568.80
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -