Описание
Lucrări de reparație curentă și întreținere tehnică a instalațiilor de compresoare tip ВШ-3/401M la SE Vulcănești-400kV
Информация о заказчике
Название
Moldelectrica
Фискальный код / IDNO
1002600004580
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. V. Alecsandri, 78
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
06.01.2023 12:37:29
Последнее изменение
06.01.2023 13:24:00
MTender ID
Код CPV
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
200,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -