Описание
Intretinerea curenta a drumurilor publice locale de interes raional pentru anul 2023, r-ul Dubasari.
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Dubasari
Фискальный код / IDNO
1007601010507
Адрес
4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
str.Pacii 70
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
04.01.2023 15:47:29
Последнее изменение
23.01.2023 15:24:16
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
293,650.19
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2022 -
01 ianuarie 2022 -