Описание
Servicii de reparaţie şi întreţinere tehnică a automobilelor ANP pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Administrația Națională a Penitenciarelor
Фискальный код / IDNO
1006601001012
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.01.2023 12:18:46
Последнее изменение
03.01.2023 15:17:26
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -