Описание
Serviciilor de alimentație a copiilor din cadrul instiuțiilor de educație timpurie pentru perioada 01.01.2023-31.12.2023 din or.Causeni
Информация о заказчике
Название
Primaria Causeni
Фискальный код / IDNO
1007601006151
Адрес
MD-4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
or. Căușeni strada Meșterul Radu nr.3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.12.2022 15:03:46
Последнее изменение
14.01.2023 16:50:51
MTender ID
Код CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
4,386,891.66
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -