Описание
SERVICII DE PAZA FIZICA PENTRU OBIECTIVELE VESTMOLDTRANSGAZ SRL
Информация о заказчике
Название
VESTMOLDTRANSGAZ S.R.L.
Фискальный код / IDNO
1014600024244
Адрес
2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Balcani sos. nr.7 bl.E
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Mădălina-Georgeta Bordi
Контактный телефон
0040742773276
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
30.12.2022 14:09:44
Последнее изменение
30.12.2022 14:09:44
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
4,583,944.94
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -