Описание
Spectrofotometru de absorbție atomică cu mod de atomizare în flacără și cuptor de grafit
Информация о заказчике
Название
I.P. Laboratorul Central de Testare a Bauturilor Alcoolice/Nealcoolice si Produselor Consevate
Фискальный код / IDNO
1003600122658
Адрес
MD2019,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str. Grenoble 128 lit. "U"
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.12.2022 13:20:02
Последнее изменение
09.01.2023 8:52:57
MTender ID
Код CPV
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,030,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -