Описание
Produse alimentare pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Directia municipala pentru protectia drepturilor copilului
Фискальный код / IDNO
1007601009543
Адрес
MD2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlahuta, 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.12.2022 12:44:56
Последнее изменение
03.01.2023 11:40:12
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
600,542.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -