Описание
Produse alimentare pentru instituțiile IET (anul 2023)
Информация о заказчике
Название
Primaria or. Floresti
Фискальный код / IDNO
1007601007192
Адрес
MD-5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
or. Floresti, str. Stefan cel Mare si Sfint 32
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.12.2022 11:57:56
Последнее изменение
30.12.2022 14:35:57
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,893,239.86
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -