Описание
Achiziționarea produselor alimentare pentru II jumatatea a anului de studiu 2022-2023
Информация о заказчике
Название
Scoala Profesionala nr.5 din mun. Chisinau
Фискальный код / IDNO
1007600008295
Адрес
2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Burebista nr.66
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Mariana Juc
Контактный телефон
022523467, 022523729, 68387555
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
30.12.2022 11:12:43
Последнее изменение
30.12.2022 12:19:16
MTender ID
Код CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
66,815.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -