Описание
Servicii de mentenanța și profilaxie tehnică a echipamentelor poligrafice de tip Xerox
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 16:26:03
Последнее изменение
29.12.2022 18:00:24
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
120,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -