Описание
Mobilier pentru dotarea construcţiilor modulare şi edificiilor reparate, conform necesităţilor Armatei Naţionale
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 16:24:37
Последнее изменение
29.12.2022 17:11:00
MTender ID
Код CPV
39100000-3
-
Mobilier
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
610,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -