Описание
Servicii de deservire tehnică a dispozitivelor medicale pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Serviciul de Informații și Securitate al RM
Фискальный код / IDNO
1006601000439
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 16:23:09
Последнее изменение
29.12.2022 16:33:42
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
218,958.33
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -