Описание
Servicii de emitere și livrare a tichetelor de masă pe suport electronic și servicii conexe, pentru perioada 01.01.-31.12.2023
Информация о заказчике
Название
S.A.”Furnizarea Energiei Electrice Nord”
Фискальный код / IDNO
1015602003305
Адрес
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun.Bălți, str.Strîi, 17/a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 16:10:23
Последнее изменение
29.12.2022 17:15:58
MTender ID
Код CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,096,150.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -