Описание
Servicii de încărcare/regenerare cartușelor pentru imprimante
Информация о заказчике
Название
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Фискальный код / IDNO
1006601004242
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 16:08:57
Последнее изменение
29.12.2022 16:28:57
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
32,958.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -