Описание
Servicii de lichidare a avarierilor la rețele ingenerești și reparații curente în instituţiile subordonate DETS sectorul Centru pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
DETS sectorul Centru
Фискальный код / IDNO
1007601009417
Адрес
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bulgară 41
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 15:54:40
Последнее изменение
29.12.2022 16:02:36
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
439,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -