Описание
Servicii de amenajare si evacuarea deseurilor, servicii de inverzire a orasului Briceni
Информация о заказчике
Название
Primaria orasului Briceni
Фискальный код / IDNO
1007601004973
Адрес
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Or. Briceni, str. Independentei, 28
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 15:33:26
Последнее изменение
29.12.2022 15:37:59
MTender ID
Код CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,965,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -