Описание
Servicii de proiectare pentru elaborarea proiectului de execuție pentru reparația drumului R34 Hâncești –Leova-Cahul-Giurgiulești, km 124,835 – 180,600, lot III, km 162,560-180,600.
Информация о заказчике
Название
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Фискальный код / IDNO
1003600023559
Адрес
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Bucuriei nr.12 bl.a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 15:11:35
Последнее изменение
30.12.2022 9:31:53
MTender ID
Код CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
7,544,938.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -