Описание
Lucrări de demolare cu evacuarea deșeurilor de la subsol și etajul 16 din blocul principal N.Testimițeanu 29
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 15:00:48
Последнее изменение
29.12.2022 15:20:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
599,852.03
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -