Описание
Servicii de deservire tehnică a ascensoarelor pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Aparatul Președintelui Republicii Moldova
Фискальный код / IDNO
1006601003810
Адрес
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 154,
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 12:23:08
Последнее изменение
29.12.2022 12:41:56
MTender ID
Код CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
167,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -