Описание
Achiziționarea Produselor alimentare pentru IET din S.Ochiul Alb rn Drochia pentru perioada 01.01.2023 - 31.07.2023
Информация о заказчике
Название
Primaria Ochiul Alb
Фискальный код / IDNO
1007601010622
Адрес
MD-5225,
MOLDOVA,
s.Ochiul Alb,
Drochia,
s.Ochiul Alb r-nul Drochia
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 12:14:34
Последнее изменение
29.12.2022 12:37:15
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
82,971.05
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -