Описание
Diverse piese de schimb pentru autoturisme, camioane
Информация о заказчике
Название
Apă-Canal Chişinău
Фискальный код / IDNO
1002600015876
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Vitalie Cojocaru
Контактный телефон
022256797, 068768855, 060711110
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 11:17:18
Последнее изменение
29.12.2022 11:21:49
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
295,680.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -