Описание
Servicii de întreţinera de iarnă a drumurilor publice locale din r-nul Ocniţa
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Ocnita
Фискальный код / IDNO
1007601009738
Адрес
MD-7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
str. Independentei, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 11:14:32
Последнее изменение
29.12.2022 11:14:32
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
583,333.33
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -