Описание
Produse alimentare pentru perioada ianuarie – iunie 2023 pentru asigurarea alimentatiei la instituțiile preșcolare din cadrul primăriei or. Dondușeni (REPETAT)
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA OR.DONDUSENI
Фискальный код / IDNO
1007601006793
Адрес
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str.Independenței 49
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.12.2022 10:19:04
Последнее изменение
29.12.2022 10:19:04
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
91,955.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -