Описание
Servicii de organizare a alimentației gratuite a elevilor din instituțiile de învățămînt din mun.Bălți pe perioada februarie - decembrie 2023
Информация о заказчике
Название
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Фискальный код / IDNO
1015601000259
Адрес
3101,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str Independeței
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 17:04:18
Последнее изменение
05.01.2023 18:00:35
MTender ID
Код CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
16,773,142.07
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -