Описание
Servicii de reparare și întreținerea autobuzelor școlare și a unităților de transport a DÎTS Călărași
Информация о заказчике
Название
DITS Calarasi
Фискальный код / IDNO
1014601000034
Адрес
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
str.Biruintei 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 16:24:11
Последнее изменение
28.12.2022 16:44:23
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
685,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -