Описание
Produse alimentare pentru semestrul I, anul 2023
Информация о заказчике
Название
IP Liceul Teoretic "Constantin Stere" din s.Abaclia, r.Basarabeasca
Фискальный код / IDNO
1012620011538
Адрес
MD-6711,
MOLDOVA,
s.Abaclia,
Basarabeasca,
str. Independentei, 108
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 16:13:30
Последнее изменение
03.01.2023 13:09:59
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
179,200.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -