Описание
Produse alimentare pentru Grădinița de copii "Garofița", trimestrul I anul 2023
Информация о заказчике
Название
Primăria comunei Cocieri
Фискальный код / IDNO
1007601007790
Адрес
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str.Renașterii nr.68
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 14:50:26
Последнее изменение
28.12.2022 15:22:46
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
250,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -