Описание
Consumabile pentru imprimanta Xerox
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 12:07:50
Последнее изменение
28.12.2022 12:14:13
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
705,960.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -