Описание
Servicii de colectare,transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Фискальный код / IDNO
1003600152558
Адрес
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
oxana.palancica Palancica
Контактный телефон
079623739
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 11:26:14
Последнее изменение
28.12.2022 11:56:45
MTender ID
Код CPV
90520000-8
-
Servicii privind deşeurile radioactive, toxice, medicale şi periculoase
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
199,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -