Описание
„Servicii de alimentare a elevilor din cadrul IPLT „Alexei Mateevici”, or. Cricova, pentru perioada 01.02.2023-24.12.2023”
Информация о заказчике
Название
IP Liceul Teoretic Alexei Mateevici or Cricova
Фискальный код / IDNO
1018620000417
Адрес
2084-MD,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
or Cricova , str Tineretului 32
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 10:57:24
Последнее изменение
11.01.2023 10:13:44
MTender ID
Код CPV
55510000-8
-
Servicii de cantină
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
944,081.75
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -