Описание
Servicii de paza pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau si a institutiilor din subordine pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Фискальный код / IDNO
1007601010585
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.12.2022 10:56:26
Последнее изменение
28.12.2022 17:13:51
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
680,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -