Описание
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Информация о заказчике
Название
IMSP SCMS MPS
Фискальный код / IDNO
1003600150716
Адрес
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 20:10:45
Последнее изменение
27.12.2022 20:19:11
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
180,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -