Описание
Produse alimentare necesare pentru instituțiile de educație timpurie din mun.Chișinău, pentru perioada anului FEBRUARIE –IUNIE 2023_REPETAT
Информация о заказчике
Название
Direcția Generală Educație Tineret și Sport
Фискальный код / IDNO
1007601010600
Адрес
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 99
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 17:59:23
Последнее изменение
04.01.2023 14:38:59
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,506,303.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -