Описание
Servicii de curățenie și igienizare în sediul MAEIE, inclusiv detergenți
Информация о заказчике
Название
Ministerul Afacerilor Externe şi Integrării Europene
Фискальный код / IDNO
1006601000129
Адрес
MD-2012 Republica Moldova,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, str. 31 August 1989, 80
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 16:02:02
Последнее изменение
04.01.2023 16:50:09
MTender ID
Код CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
600,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -