Описание
Servicii de amenajare a teritoriului
Информация о заказчике
Название
Primaria orasul Otaci
Фискальный код / IDNO
1007601008144
Адрес
MD-7106,
MOLDOVA,
or.Otaci,
Ocniţa,
str.Oraselului 20
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 15:38:18
Последнее изменение
27.12.2022 15:51:42
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,000,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -