Описание
Produse alimentare pentru 2023 (Produse de panificatie, Carne de pasăre si Mezeluri) COP Repetat
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Raional Drochia "Nicolae Testemitanu"
Фискальный код / IDNO
1003607150139
Адрес
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
bul.Nicolae Testemitanu 2/3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 15:32:53
Последнее изменение
29.12.2022 10:04:13
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
700,152.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -