Описание
Banda pentru aparatele de casa
Информация о заказчике
Название
Poșta Moldovei
Фискальный код / IDNO
1002600023242
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 15:28:43
Последнее изменение
28.12.2022 10:14:35
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
666,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -