Описание
procurarea pieselorde schimb
Информация о заказчике
Название
Directia Generala Invatamant Cantemir
Фискальный код / IDNO
1013601000048
Адрес
MD-7301,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Strada Trandafirilor 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 13:59:53
Последнее изменение
24.02.2023 11:34:21
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
274,800.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -